Перейти до вмісту

BAS Бухгалтерія ПРОФ

  Бухгалтерський облік КОРП для неприбуткових організацій

  Фіксуються процеси з допомогою типових документів, де вже на рівні конфігурування передбачені необхідні позиції. Після заповнення всіх параметрів та проведенні документів ми отримаємо записи в регістри: бухгалтерії, відомостей, накопичення, розрахунків.

  BAS Бухгалтерія ПРОФ – програма нового покоління:

  На основі даних регістрів з’явиться можливість сформувати типові звіти: оборотно – сальдову відомість загальну, оборотно – сальдову відомість по рахункам бухгалтерського обліку, картки рахунків та інщі. З допомогою типових звітів перевіряємо коректність ведення бухгалтерського обліку. Далі формуємо регламентовану звітність, передбачену чинним законодавством. Також є звіти для керівництва (розділ «Керівнику»): «Продаж по контрагентах», «Аналіз руху коштів», «Заборгованість покупців» та інші.

  • Оновлення та збереження інформаційної бази виконується автоматично, згідно з налаштованим розкладом;
  • Придбавши програмний продукт, можемо сформувати декілька баз на комп’ютері, а також вести облік декількох організацій в одній інформаційній базі.

  BAS Бухгалтерія ПРОФ
  BAS Бухгалтерія
  BAS Бухгалтерія
  БАЗОВА
  4200 грн
  • облік ТМЦ
  • звіти та інші функції
  • одна організація в базі
  • одночасно один користувач
  КОРП
  24000 грн
  • розширена заробітна плата
  • повноцінний кадровий облік
  • робота зі штатним розкладом
  • уніфіковані звітні форми

  Якщо у Вас ще не автоматизований бухгалтерський облік, то приходьте до нас. І ми станемо однією командою. Ваш успіх і якісна робота стане нашою ціллю.
  Професія бухгалтера завжди була і буде досить популярною на ринку праці. Разом з тим це важке і відповідальне заняття, тому необхідні надійні помічники. Це програма БАС Бухгалтерія ПРОФ, а також супровід компанії Еккаунт.
  Програма має безліч можливостей для ведення бухгалтерського та податкового обліку згідно з чинним законодавством України. Розробники постійно оновлюють програмний продукт відповідно до змін, тому програмні продукти БАС завжди актуальні.
  Програма максимально зручна та комфортна у використанні, з оптимізованим інтерфейсом, який можна налаштувати для кожного співробітника відповідно до його функціональних обов’язків т самостійною зміною низки форм документів та журналів.

  Програмний продукт можна розміщувати на сервері, в хмарі

  Пропонуємо Вам перенести програми бухгалтерського і фінансового обліку на віртуальний сервер за межами офісу та працювати віддалено.

  Ви відчуєте наскільки комфортно і безпечно працювати в будь-який час і з будь-якої точки світу зі своєю базою даних через інтернет.

  Є можливість підключитись до хмари в Европі.

  Ми поділимось досвідом, щоб допомогти Вам працювати в теперішніх умовах!

  Чекаємо Ваших замовлень та запитань за телефонами (068) 858-48-40 (телеграм, вайбер), (044) 531-12-02, та email: office@account.kiev.ua  


  Оновлення програм BAS