Перейти до вмісту

BAS Бухгалтерія КОРП

включає всі розділи обліку, що є в BAS Бухгалтерії ПРОФ. Основні переваги цієї програми це кадровий блок та блок з розрахунку зарплати. Тут є всі можливості, щоб вести штатний розклад, контролювати використання відпусток та нараховувати їх за рахунок резерву, вести облік загального та спеціального стажу. А про нарахування зарплати можна розповідати дуже довго, але коротко: ТУТ Є ВСЕ І НАВІТЬ БІЛЬШЕ, що необхідно для обліку зарплати.

BAS Бухгалтерія КОРП

В програмі використовуються різні системи оплати праці. Щоб впевнитись у цьому досить зайти в розділ «Зарплата» – «Налаштування та довідники» – гіперпосилання «Нарахування». Це лише ті нарахування, що створені на рівні конфігурування, але в програмі є можливість самостійно створювати нові з використанням складних формул. Отже потрібно спробувати і успішна робота Вам гарантована! А спеціалісти нашої компанії завжди Вам допоможуть.

BAS Бухгалтерія КОРП призначена

для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т. д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

BAS Бухгалтерія КОРП забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів тощо. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими

До складу “BAS Бухгалтерія КОРП” включений план рахунків бухгалтерського обліку, що відповідає Наказу Міністерства Фінансів України “Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку і Інструкції про його використання” від 30 листопада 1999 р. №291. Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства щодо ведення бухгалтерського обліку і відображення даних у звітності. За необхідності користувачі можуть самостійно створювати додаткові субрахунки і розрізи аналітичного обліку

Детально