SAB facebook youtube
KBS Бюджет

Наша компанія надає повний перелік послуг з впровадження систем автоматизації на базі програмних продуктів, використовуючи передові технології роботи і накопичений досвід автоматизації компаній малого, середнього та великого бізнесу.


Наші фахівці допоможуть сформувати оптимальний для Вашого бізнесу і Ваших завдань пакет послуг по автоматизації - враховує не тільки одномоментні вимоги, але і перспективи розвитку Вашого бізнесу.


Ми надаємо наступні послуги:

Для оперативного вирішення поточних завдань (наприклад, термінового поновлення конфігурації програмного забезпечення, забезпечення безперебійної роботи, створення нових форм або документів) фахівці нашої компанії готові надати разові послуги.

Досвід впроваджень програм сімейства «Підприємство 8» показує, що оптимальне рішення бізнес-задач підприємства вимагає комплексного підходу: від визначення цілей компанії до оптимізації процесів управління і побудови системи інформаційного забезпечення з урахуванням специфіки бізнесу.

Компанії, що входять в мережу партнерів САБ, реалізують в рамках цього напрямку комплексний підхід, який поєднує консалтинг в певних областях управління, бухгалтерського обліку і оподаткування з послугами по автоматизації управлінських та облікових задач на базі сімейства програм «Підприємство 8».

about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix