Перейти до вмісту

Очищення кешу

ОЧИЩЕННЯ КЕШУ

Спосіб перший: 

1. Необхідно знайти каталог, в якому зберігаються тимчасові файли програми. Адресу каталогу можна подивитися в налаштуваннях:

  
ми отримали каталог: 
C: \ Users \ User \ AppData \\ Roaming \\ 1C \ 1Cv8 \ tmplts   

Папки з кешем розташовані в каталозі:   

C: \ Users \ User \ AppData \ Local \ 1C \ 1Cv82     
  

Папки з «незрозумілими» іменами, це і є «наш» кеш.  

   
Всі виділені папки є кешем програми, їх можна сміливо видаляти. Перед видаленням необхідно вийти з програми. Після процедури видалення бажано перезавантажити комп’ютер.
 
Спосіб другий
(для «просунутих» користувачів, сисадмінів):

Цей спосіб є найбільш швидким і автоматизованим. На комп’ютері, де необхідно почистити кеш просто запускається готовий файл-програма Очищення кеша. Можна завантажити як з нашого сайту, так і написати самим:

rmdir “% AppData% \ 1C \ 1Cv8” / S / Q
rmdir “% LOCALAPPDATA% \ 1C \ 1Cv8” / S / Q

Спосіб третій:

Для того, щоб почистити кеш необхідно видалити зі списку нашу базу даних, перезапустити програму і заново додати вихідну базу з тим же каталогом. Але при цьому тимчасові файли також залишаються на жорсткому диску комп’ютера.

Спосіб четвертий:

Якщо помилки з кешем виникають постійно, то можна спробувати використовувати додаткові параметри запуску інформаційної бази. Але цей спосіб знижує продуктивність системи.
При додаткових параметрах запуску (в списку кнопка «Змінити», остання закладка) необхідно прописати команду «/ ClearCache».