Безкоштовна демонстраціяБухгалтерія для України

Чому Ви обираєте "ЕККАУНТ"


Для кого призначені наші курси?

  • Для тих, хто хоче вивчити роботу з програмою ленійки САБ з "нуля", отримати затребувані знання і заробляти гідні гроші.
  • Для тих, хто хоче поліпшити свої знання і впевнено вести облік на будь-яких підприємствах, вивчивши останню версію програми "Бухгалтерія 8" або "Управління торговим підприємством".
  • Для тих, хто хоче автоматизувати і контролювати власний бізнес.

Що ми можемо запропонувати нашим слухачам:

  • Навчання  проводиться в міні-групах (від 3 до 7 осіб). Зручний клас, кожен слухач навчається за одним комп'ютером. За бажанням учнів можливе використання особистих ноутбуків, на які ми встановимо навчальну базу.
  • Слухачеві надається вибір часу проведення занять: ранковий, денний, вечірній, вихідного дня.
  • Також можливість вибрати групу з потрібною інтенсивністю навчання: заняття 3 або 2 рази в тиждень, 3 години або 6 годин на день.
  • Ми надаємо можливість пройти курс навчання індивідуально.
  • При вивченні програми використовуються спеціально підготовлені методички, які включають з себе теорію, практичні заняття та самостійні завдання.
  • Ми надаємо якісні навчальні матеріали та методичні посібники.
  • Свідоцтво про закінчення курсів. Після закінчення видається іменний Сертифікат зразка фірми Еккаунт.

ДОДАТКОВІ БОНУСИ:

Вам безкоштовно надається учбова версія програми "Бухгалтерія 8", в комплект якої входять книга-довідник по роботі з програмою, диск з навчальною версією програми і видеокурсом фірми  "Ефективна робота з програмою Підприємство 8 ". Учбова версія є аналогом робочої, але має деякі обмеження (наприклад, не можна роздрукувати документи).
Ви маєте можливість отримати запис з авторськими відеоуроками. Всі відеоуроки (а їх понад 47) записані у високій якості. Середня тривалість одного уроку від 10 до 20 хвилин. У відеокурсу на практичних прикладах розглядаються всі основні аспекти роботи в конфігурації "Бухгалтерський облік для України (версія 8)".
Ви отримуєте можливість отримати знижку на базову версію програми "Бухгалтерія 8". Базова версія призначена для ведення обліку на невеликих підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Дану знижку можна буде отримати і після закінчення навчання.
На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, а й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання. Ви в процесі навчання і після його закінчення зможете отримувати допомогу у вигляді телефонних і онлайн консультацій з ведення бухгалтерського та податкового обліку в програмі  на своєму підприємстві.
Отримання розширених знань. Якщо Ви хочете ще вивчити основи бухгалтерського і податкового обліку, то звертайтеся до розширеного навчального курсу "Бухгалтерський та податковий облік + Бухгалтерія 8". Після його закінчення Ви повинні бути готові вести повний облік на малому підприємстві і повноцінно працювати з програмою.

Бухгалтерські програми:Навчання, курси:
Телефонуйте нам!

(044) 501-37-99
(068) 858-48-40 Київстар
(073) 071-06-53 LifeCell

(044) 501-37-99
(096) 96-33-118 Київстар
(066) 862-93-05 Водафон
ПИШІТЬ НАМ!

redko@account.kiev.ua
Skype: account_svetlana


dasha
@account.kiev.ua
Skype:
 dasha_acc
Приїжджайте!

Київ, вул. Євгена Сверстюка, 13, офіс 402

 
 
 
Головна Карта сайту Увійти Вийти
 
 
Еккаунт
office@account.kiev.ua
Телефон: +3(044)531-12-02
Адреса: Київ, вул. Евгена Сверстюка 13 оф.402
  Працює на bitrix