SAB facebook youtube
KBS БюджетДля кого призначені наші курси?


  • Для тих, хто хоче вивчити роботу з програмами облiку з "нуля", отримати затребувані знання і заробляти гідні гроші.
  • Для тих, хто хоче поліпшити свої знання і впевнено вести облік на будь-яких підприємствах, вивчивши останню версію програми "BAS:Бухгалтерія" або "Управління торговим підприємством". 
  • Для тих, хто хоче автоматизувати і контролювати власний бізнес.

Що ми можемо запропонувати нашим слухачам:

  • Навчання  проводиться в міні-групах (від 3 до 7 осіб). Зручний клас, кожен слухач навчається за одним комп'ютером. За бажанням учнів можливе використання особистих ноутбуків, на які ми встановимо навчальну базу.
  • Слухачеві надається вибір часу проведення занять: ранковий, денний, вечірній, вихідного дня. 
  • Також можливість вибрати групу з потрібною інтенсивністю навчання: заняття 3 або 2 рази в тиждень, 3 години або 6 годин на день. 
  • Ми надаємо можливість пройти курс навчання індивідуально.
  • При вивченні програми використовуються спеціально підготовлені методички, які включають з себе теорію, практичні заняття та самостійні завдання. 
  • Ми надаємо якісні навчальні матеріали та методичні посібники.
  • Свідоцтво про закінчення курсів. Після закінчення видається іменний Сертифікат зразка фірми Еккаунт.

Додатковi бонуси

Вам безкоштовно надається учбова версія програми "BAS:Бухгалтерія", в комплект якої входять книга-довідник по роботі з програмою, диск з навчальною версією програми і видеокурсом фірми  "Ефективна робота з програмою". Учбова версія є аналогом робочої, але має деякі обмеження (наприклад, не можна роздрукувати документи).
Ви маєте можливість отримати запис з авторськими відеоуроками. Всі відеоуроки (а їх понад 100) записані у високій якості. Середня тривалість одного уроку від 10 до 20 хвилин. У відеокурсу на практичних прикладах розглядаються всі основні аспекти роботи в конфігурації "BAS:Бухгалтерiя".
Ви отримуєте можливість отримати знижку на базову версію програми "BAS:Бухгалтерія". Базова версія призначена для ведення обліку на невеликих підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Дану знижку можна буде отримати і після закінчення навчання.
На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, а й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання. Ви в процесі навчання і після його закінчення зможете отримувати допомогу у вигляді телефонних і онлайн консультацій з ведення бухгалтерського та податкового обліку в програмі  на своєму підприємстві.
Отримання розширених знань. Якщо Ви хочете ще вивчити основи бухгалтерського і податкового обліку, то звертайтеся до розширеного навчального курсу "Бухгалтерський та податковий облік + BAS:Бухгалтерія". Після його закінчення Ви повинні бути готові вести повний облік на малому підприємстві і повноцінно працювати з програмою.Бухгалтерські програми: Навчання, курси:

Телефонуйте нам!

(044) 501-37-99
(068) 858-48-40 Київстар
(073) 071-06-53 LifeCell

(044) 501-37-99
(096) 96-33-118 Київстар
(066) 862-93-05 Водафон

Пишiть нам!

redko@account.kiev.ua
Skype: account_svetlana

dasha@account.kiev.ua
Skype: dasha_acc

Приїжджайте!

Київ, вул. Євгена Сверстюка, 13, офіс 402
about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix