SAB facebook youtube
KBS Бюджет

Якщо у Вашої компанії є потреба в розширенні функціоналу типового рішення (потрібні спеціальні звіти, документи, Ви використовуєте унікальні схеми організації ведення обліку та ін.), Наші фахівці готові провести роботи з адаптації (налаштування) конфігурації з її подальшим впровадженням, які включають:


Вартість даних робіт визначається на підставі сформованого переліку робіт, термінів та інших вимог клієнта.


Технологія впровадження


Для автоматизації обліку на базі програмного продукту ми використовуємо дві технології впровадження.

1. Технологія проектного впровадження.

Стандарт СРСР ГОСТ 34.602-89, ГОСТ 19.201-78 Закордонним аналогом стандарту на АС є стандарт IEEE Std 830 і стандарт IEEE Std 1233-1998 - Guide for Developing System Requirements Specifications.

Робота за даною технологією має на увазі під собою впровадження і адаптацію програмного продукту з обов'язковим проектуванням роботи - проведенням детального обстеження, складанням Технічного завдання та плану виконання етапів.


Етапи технології:

плюси:

мінуси:


2.   Технологія стандартного впровадження. Agile software development.

Мета технології - швидкий результат - найбільш ефективний метод впровадження, при якому адаптація інформаційної системи відбувається частинами, невеликими завданнями з подальшим тестуванням замовником і налагодженням.


плюси:

мінуси:

На основі багаторічного досвіду компанія «Еккаунт» рекомендує застосовувати одну з найсучасніших, затребуваних і результативних технологій розробки програмного забезпечення - Agile software development (гнучка методологія розробки).

Дана методологія, на відміну від методології побудов Технічного завдання націлена на мінімізацію ризиків, шляхом зведення розробки до серії коротких циклів, званих ітераціями, які зазвичай тривають одну - два тижні. Після закінчення кожної ітерації, замовник і виконавець виконує переоцінку пріоритетів розробки.

Віддаючи перевагу такому методу, у порівнянні з іншими методами, ми зменшуємо обсяг письмової документації та мінімізуємо витрати замовника.

Ця методологія для професійних розробників ПЗ.

about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix