SAB facebook youtube
KBS Бюджет

СІЛЬГОСП. АГРО

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства

Роздрібна  :  11 700.00

 

     "Бухгалтерія СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО підприємства" призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють сільськогосподарську діяльність і будь-які інші види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю продукцією сільгоспвиробництва, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України. Рішення розроблено в середовищі "1С:Підприємство". і може ефективно використовуватися на сільськогосподарських підприємствах, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією с / г продукції.

     При розробці програмного продукту врахований досвід впровадження більш ніж на 250 сільськогосподарських підприємств, в тому числі: Група компаній "Маїс", Група компаній "Фрідом фарм інтернешнл", Група компаній "Агромарс" (Гаврилівські курчата), племінне господарство "Агро-регіон", птахівницькі комплекси "Відрадненське", "КОРОБІВСЬКИЙ" і багато інших.

Конфігурація є захищеною і містить фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем.

Короткий опис функціональних можливостей

     На додаток до функціонала типового рішення програмний продукт "Бухгалтерія СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО підприємства" містить функції, зумовлені особливостями управлінського та бухгалтерського обліку в сільськогосподарських організаціях.

Основні функціональні можливості програми:

 • Ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до національних стандартів України.
 • Забезпечення вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства - від обробки первинних документів до формування регламентованої звітності.
 • Ведення податкового обліку в розрізі декількох видів ПДВ (опціонна): формуються окремі книги продажів, придбання, декларації з ПДВ.
 • Аналіз іншої реалізації, валових доходів та витрат.
У конфігурації автоматизовані наступні ділянки обліку:

 • Облік в рослинництві. Введено поняття "технологічної операції". Всі документи по реєстрації факту виконаних робіт накопичують дані в розрізі типових технологічних операцій. У програму вводиться структура посівів, можливо графічне представлення схеми полів. Витрати на підготовку виробничої діяльності накопичуються в розрізі полів, культур і статей витрат. Реалізовано механізм розподілу витрат пропорційно площі полів, аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості.
 • Облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайщиків). Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань. Виплата проводиться всіма можливими способами: безготівковими, готівкою, готовою продукцією, товарами. Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань
 • Облік тваринництва. Тварини враховуються в сумовому обліку, в головах, в живій вазі. У бухгалтера є можливість відобразити в системі все господарські операції з обліку тварин від приплоду до забою.
 • Облік транспорту та сільгосптехніки. У програмі фіксуються шляхові та облікові листи, ведеться облік палива, показань спідометра і залишків в баках, розрахунок витрати палива за нормами, виконується розрахунок відрядної зарплати. Крім того, є можливість проаналізувати витрати на содержаніемашінотракторного парку водіїв, механізаторів та їх помічників.
 • Облік переробки та допоміжних виробництв реалізований з можливістю розрахунку фактичної собівартості і аналізу структури собівартості готової продукції.
 • Облік інших витрат. Ведеться в розрізі підрозділів, об'єктів (номенклатурних груп) і статей витрат. Реалізовано механізм розподілу і аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості готової продукції.
 • Розширені можливості по розрахунку заробітної плати. Ведення кадрового обліку; система гнучкого настроювання видів і груп розрахунків; розрахунок лікарняних, відпускних. Формування стандартних і регламентованих звітів. Виплата розрахованої заробітної плати може здійснюватися, як через касу підприємства, через картку банку, так і послугами, товарами та готовою продукцією.

За допомогою "Бухгалтерія СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО підприємства" можна вести бухгалтерський і податковий облік господарської діяльності декількох підприємств як окремо, так і в загальній інформаційній базі (причому в ролі окремих організацій можуть виступати індивідуальні підприємці). Це зручно, якщо їх господарська діяльність тісно пов'язана між собою: можна використовувати загальні списки товарів, контрагентів (ділових партнерів), працівників, місць зберігання і т.д., а обов'язкову і спеціалізовану звітність формувати роздільно.


Основний інтерфейс конфігурації "Бухгалтерія СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО підприємства"

Операції по банку

Операції по касі

Купівля

Документи з продажу

Складський облік

Облік виробництва

Облік біологічних активів

паї

Транспорт

Облік основних засобів

НМА

Розрахунок зарплати

Кадри

Податковий облік

Монітор бухгалтера

Звіти для керівникаНазад до роздiлу
about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix