SAB facebook youtube
KBS Бюджет

1С:ПІДПРИЄМСТВО

Зарплата і Управління Персоналом. Базова версія

Роздрібна  :  2 240.00

 

 Базова версія призначена для автоматизації розрахунку заробітної плати і реалізації кадрової політики на невеликих підприємствах, на яких з програмою працює один користувач і не потрібно адаптації типового рішення до особливостей конкретного підприємства.

Нове покоління програм розрахунку заробітної плати та управління персоналом

Обмеження базової версії :

"Зарплата і управління персоналом"  - це розрахована на одного користувача програма для розрахунку заробітної плати і кадрового обліку. У порівнянні з версією ПРОФ вона має ряд обмежень:

 • Не підтримується розрахунок заробітної плати співробітникам декількох організацій в одній інформаційній базі; при цьому є можливість ведення обліку декількох організацій в окремих інформаційних базах на одному комп'ютері;
 • Одночасно з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач;
 • Не підтримується зміна конфігурації, можна використовувати тільки типову конфігурацію і встановлювати її оновлення;
 • Не підтримується робота в клієнт-серверному варіанті;
 • Не підтримується робота розподілених інформаційних баз;
 • Не підтримується СОМ-з'єднання і Automation сервер.
Особливості поставки і ліцензування базової версії

 "Зарплата і управління персоналом" - це програма масового призначення для комплексної автоматизації розрахунку заробітної плати і реалізації кадрової політики підприємств і організацій. Вона успішно застосовується в кадрових службах і бухгалтеріях, а також в інших підрозділах, в завдання яких входить організація ефективної роботи персоналу.

 "Зарплата і управління персоналом" створена на "1С:Підприємство", яка забезпечує високу гнучкість, налаштування, масштабованість, продуктивність і ергономічність прикладних рішень.

 "Зарплата і управління персоналом" - це готове до роботи рішення, в якому враховані вимоги законодавства, реальна практика роботи підприємств і світові тенденції розвитку методів мотивації та управління персоналом.

 Прикладне рішення "Зарплата і управління персоналом" вирішує завдання:

 • Розрахунку заробітної плати;
 • правління фінансовою мотивацією персоналу;
 • Обчислення регламентованих законодавством податків і внесків з фонду оплати праці;
 • Відображення нарахованої зарплати і податків у витратах підприємства;
 • Управління грошовими розрахунками з персоналом, включаючи депонування;
 • у кадрів і аналізу кадрового складу;
 • Автоматизації кадрового діловодства;
 • Планування потреб в персоналі;
 • Забезпечення бізнесу кадрами;
 • Управління компетенціями, атестаціями працівників;
 • Ефективного планування зайнятості персоналу.

 "Зарплата і управління персоналом" дозволяє автоматизувати трудомісткі рутинні операції, вивільнити працівників для виконання аналітичних і управлінських функцій і тим самим підвищити ефективність служб розрахунку заробітної плати та управління персоналом.

 В "Зарплата і управління персоналом" передбачена можливість спільного використання з програмою "Бухгалтерія".

 Якщо в організації виникне потреба ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі, одночасної роботи декількох користувачів або з'являться інші завдання, які не вирішуються в рамках обмежень базової версії, то в цьому випадку організація зможе перейти на програму "Зарплата і управління персоналом" версії ПРОФ, що не має зазначених обмежень. Порядок апгрейда описаний нижче в розділі "Перехід на базову версію" Зарплата і управління персоналом 8 для України "користувачів попередніх версій".

 Програмний продукт "Зарплата і управління персоналом.Базова версія" з "1С:Підприємство" і конфігурацію "Зарплата і Управління Персоналом" з обмеженнями по функціоналу, описаними вище, і з програмною системою ліцензування.

 У базовій версії застосовується так зване електронне ліцензування продукту з "прив'язкою" програми до конкретного комп'ютера. Ключ апаратного захисту при цьому не поставляється.

 Кожен комплект продукту поставляється з унікальним PIN-кодом, прихованим від перегляду. У поставку продукту входить запечатаний конверт з PIN-кодом. PIN-код можна прочитати тільки після розтину конверта.

  Для запуску і роботи програми необхідно отримати електронну ліцензію. При першому запуску програми на комп'ютері формується код комп'ютера, який необхідно разом з PIN-кодом повідомити в Центр ліцензування. На підставі PIN-коду та коду комп'ютера, на якому передбачається використовувати програму, Центром ліцензування формується електронна ліцензія - код прив'язки до конкретного комп'ютера.

 Отримання ліцензії може бути виконано автоматично, якщо комп'ютер користувача підключений до Інтернету, а також по електронній пошті або по телефону. Детальна інструкція по отриманню електронної ліцензії на програму включена в комплект поставки.

 У разі зміни конфігурації або заміни комп'ютера можливе отримання до двох резервних ліцензій. Резервні ліцензії можуть отримувати тільки зареєстровані користувачі програми.

 Базова версія може працювати тільки в режимі одного, тому для цієї версії не можуть використовуватися додаткові ліцензії для розширення кількості робочих місць, а також ліцензія на сервер "1С:Підприємство".Назад до роздiлу
about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix