SAB facebook youtube
KBS Бюджет


Набір KBS 1+1. Облік бюджетної установи

Роздрібна  :  17 500.00

 

У зв’язку з початком продажу нової лінійки програмних продуктів - КBS, з 27.05.2020 року ТОВ «Комплексні бюджетні системи» розширює перелік наборів програмних продуктів для автоматизації 2-х локальних робочих місць в одній організації.

Набір програмних продуктів «KBS 1+1. Облік бюджетної установи» постачається як програмні продукти «KBS.Облік бюджетної установи на 1 користувача» у кількості 2 шт., до складу, якого входить:

• Дистрибутив програмного продукту КBS.Облік бюджетної установи – 2 шт.;

• Документація до програмного продукту КBS.Облік бюджетної установи -2 шт.; 

• Реєстраційна картка і користувацька угода на використання програмного продукту КBS.Облік
бюджетної установи на 1 робочому місці – 2 шт.;

• Ключ апаратного захисту програмного продукту на 1 робоче місце – 2 шт.;

• Безкоштовний СТП (3 місяці) – 2 шт.

Демо-база

Звертаємо увагу, що придбання та реєстрація програмних продуктів з набору «KBS 1+1.Облік бюджетної установи» не надає користувачу право використання програмного продукту KBS. Бухгалтерія комунального підприємства. Таке право надається користувачу за умови реєстрації KBS. Розширення до Бухгалтерія комунального підприємства, або програмного продукту KBS. Бухгалтерія комунального підприємства.

ПОРЯДОК ОБМІНУ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ, ЩО ВХОДЯТЬ У СКЛАД НАБОРУ 
«KBS 1+1», ЗАДЛЯ РОЗШИРЕННЯ КІЛЬКОСТІ АВТОМАТИЗОВАНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Розширення кількості автоматизованих робочих місць можливо здійснити придбанням відповідного програмного продукту на умовах обміну (апгрейду) з будь-якого з програмних продуктів KBS на 1 користувача, що входить до складу набору.

Вартість обміну обчислюється як різниця вартості нового продукту і програмного продукту KBS на 1 користувача, але не менше половини вартості нового продукту.

Для виконання обміну необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ апаратного захисту програмного продукту KBS на 1 користувача, який підлягає обміну.

Перехід на набори програмних продуктів «KBS 1+1» з інших програмних продуктів для бюджетної сфери не передбачено.Назад до роздiлу
about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix