SAB facebook youtube
KBS Бюджет


BAS Малий бізнес. ПРОФ

BAS Малий бізнес. ПРОФ

Роздрібна  :  10 800.00

 

   Програма дозволяє поетапно автоматизувати бізнес, починаючи з актуальних ділянок і поступово розширюючи автоматизацію на інші види діяльності. Рішення не перевантажено зайвою функціональністю, його можна легко налаштувати під особливості організації управління та обліку вашого бізнесу. Не потрібно знати бухгалтерський і податковий облік. 
   Рішення "BAS Малий бізнес" включається в зазначені нижче програмні продукти, які надійдуть у продаж з 24.06.2020 р.
   Базову версію програми "BAS Малий бізнес" планується випустити до кінця серпня 2020 р. 

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ
   Розповсюдження та впровадження вищевказаних програмних продуктів ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ) 
   Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.
     
ОСОБЛИВОСТІ ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСТАВОК ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ
   Після придбання програмних продуктів партнеру в його особистий кабінет на порталі інформаційно-технологічного супроводу (далі – Портал ІТС) за адресою буде передано комплект електронної поставки, що  містить реєстраційний номер, пін-коди для активації продукту та його реєстрації, а також посилання на завантаження дистрибутива, документації та інших матеріалів, які передбачені у складі даного продукту.
      Продукт реєструється в базі технічної підтримки одночасно з передачею продукту партнеру. Після цього покупець продукту отримує статус офіційного користувача. Паперові варіанти реєстраційних карток не друкуються. Для підтвердження 
правомірності володіння ліцензійним продуктом користувачеві достатньо  роздрукувати електронний варіант заповненої реєстраційної картки та мати документи, що підтверджують легальність придбання.
   Партнер може передати користувачеві продукт різними способами:
 • завантажити та особисто встановити продукт на комп'ютер користувача;
 • переслати комплект поставки електронною поштою;
 • зареєструвати продукт в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС за  адресою https://portal.bas-soft.eu/, після чого в особистому кабінеті користувача з'являться посилання на завантаження дистрибутива та пін-коди, які необхідні для активації продукту.
   Звертаємо увагу, посилання на завантаження дистрибутива будуть дійсні протягом 30 днів з моменту "відвантаження" продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.
   Для встановлення програми на комп'ютер необхідно розпакувати архів і запустити autorun.exe. Далі у діалозі можна встановити програму повністю "за один клік" або вибрати встановлення частинами, а також переглянути документацію та супровідні матеріали.

ПЕРЕХІД НА ПРОДУКТИ "BAS МАЛИЙ БІЗНЕС"
Апгрейд на стандартних умовах
   Придбати програму "Business Automation Software for small company. PROF" на умовах апгрейда (окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:
 • всі версії Торгівля і склад 7.7;
 • Торгівля для приватних підприємців України;
 • Технологічна поставка;
 • Управління невеликою фірмою для України. Базова версія.
   Придбати програму "Business Automation Software for small company. Kit for 5 users PROF" на умовах апгрейда (окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:
 • всі версії Торгівля і склад 7.7;
 • Торгівля для приватних підприємців України;
 • Технологічна поставка;
 • Управління невеликою фірмою для України. Базова версія;
 • Управління невеликою фірмою для України;
 • Business Automation Software for small company. PROF.
   Вартість апгрейда обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаних програмних продуктів мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн.,але не менше половини вартості набору продуктів.
      Пільговий перехід для користувачів основних поставок, що включають конфігурацію  "Управління невеликою фірмою для України"

Пільговий апгрейд
   Продукт "Business Automation Software for small company. PROF" можуть отримати на умовах пільгового апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що мають діючий договір ІТС:
• Управління невеликою фірмою для України. 
     Продукт 2900001847742 "Business Automation Software for small company. Kit for 5 users PROF" можуть отримати на умовах пільгового апгрейда за фіксованою ціною  300 грн. зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що  мають діючий договір ІТС:
 • Управління невеликою фірмою для України. Комплект на 5 користувачів.Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейда немає.
 • Перехід на прикладне рішення "BAS Малий бізнес" здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації "Управління невеликою фірмою для України", при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).
Для виконання апгрейда (стандартного або пільгового), користувачам слід звертатися до компаній – членів САБ.

Заміна типу захисту
Зареєстровані користувачі програмних продуктів

• Business Automation Software for small company. PROF;
• Business Automation Software for small company. Kit for 5 users PROF,
які мають діючий договір ІТС, можуть замінити програмний захист основної поставки на апаратний.
      
Для заміни необхідно заповнити заявку (бланк заявки можна завантажити тут 
https://files.unionba.eu/files/15/orders/275/zv_zam_ukr.xls) і передати 
обслуговуючій компанії – члену САБ. Заміна типу захисту платна.

ЗНЯТТЯ З ПРОДАЖУ І ПІДТРИМКИ ПРОДУКТІВ, ЩО ВКЛЮЧАЮТЬ РІШЕННЯ "УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ"

З 24.06.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію "Управління невеликою фірмою для України" (версії ПРОФ).
      Технічна підтримка конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" припиняється після закінчення здачі регламентованої звітності за 2020 рік орієнтiровно з березня 2021 року).
   Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, що включають "Управління невеликою фірмою для України" версії ПРОФ, будуть доступні до завантаження до 31.07.2020 р. Починаючи з 01.08.2020 р. завантажити електронну поставку зазначеного продукту на Порталі ІТС буде неможливо.
   Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію "Управління невеликою фірмою для України", можуть перейти на програмний продукт "BAS Малий бізнес" на пільгових умовах (див. розділ "Пільговий перехід для користувачів основних поставок, що включають конфігурацію "Управління невеликою фірмою для України").

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
   Сервісне обслуговування зареєстрованих користувачів програмних продуктів "BAS Малий бізнес" ПРОФ версії здійснюється Лінієюконсультацій за наявності реєстрації та договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).
    


Назад до роздiлу

* Зазначені програмні продукти призначені для пільгового переходу з програм для автоматизації ЖКГ попереднього покоління і не продаються у вигляді окремих програмних продуктів.


about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix