SAB facebook youtube
KBS Бюджет

 

FREDO Звіт, FREDO ДокМен

ФРЕДО 
  Лінійка продуктів  FREDO позиціонується як надійні сервіси, які відповідають міжнародним стандартам захисту даних: документи підписуються та шифруються ЕЦП від провідних авторизованих ЦСК, в програмі є можливість налаштувати постійне періодичне резервне копіювання даних.

  "FREDO Звіт" - сервіс електронної звітності та адміністрування ПДВ;
  "FREDO ДокМен" - сервіс електронного обміну документами.

Внутрішня помилка компоненти dbeng8

   «Внутрішня помилка компоненти dbeng8» виникає при порушенні структури бази даних. Для виправлення її необхідно виконати одну з наступних дій (найчастіше перша і виправляє цю помилку): >>>>>


Очищення кешу
Кэш
Кеш - (англ. Cache, від фр. Cacher - «ховати», вимовляється [kæʃ] - «кеш») - проміжний буфер з швидким доступом, що містить інформацію, яка може бути запрошена з найбільшою ймовірністю. Використовується він для прискорення роботи рішень, коли на комп'ютер користувача завантажуються файли конфігурації, так щоб не запитувати їх зі сховища бази. 

Трапляється, що програма неправильно відпрацьовує кешування файлів конфігурації (програмні помилки, збій комп'ютера, вимикання напруги та ін.) І в результаті ми отримуємо помилки при запуску чи роботі з конфігурацією. 
Як бути? >>>>>>

Регістрація зовнішньої форми регламентованого звіту в програмі «Бухгалтерія для України 2.0»

Суммовой учет в рознице ("Бухгалтерія 8 для України")

Виробництво в "Бухгалтерія 8 для України"
Изготовление запасов собственными силами

Автор Соколова Елена Борисовна

Облік податку на рекламу. Проблеми автоматизації розрахунку
Один зі специфічних податків, який сплачують не всі підприємства, це податок на рекламу. Автоматичний облік цього податку в типових конфігураціях не реалізований.

about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix