SAB facebook youtube
KBS Бюджет

Компанія «Еккаунт»

Україна, Київ,
вул. Євгена Сверстюка 13, офіс 402              
(044) 531-12-02; 501-37-99

E-mailoffice@account.kiev.ua

Контакти детальніше


  Компанія "Еккаунт" входить у Громадську організацію "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS", та ін.
  Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.
  САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.
Компанія «Еккаунт» була заснована в 1997 році. Основний напрямок діяльності - комплексна автоматизація всіх видів обліку. 
  Головна перевага нашої компанії - спільна робота аудиторів і програмістів на проектах впровадження програмного забезпечення по бухобліку.    Ми пропонуємо не стандартний підхід, при якому впровадження проводиться тільки силами програмістів, а вся відповідальність за правильність постановки технічного завдання, а в підсумку і за правильність обліку, перекладається на бухгалтерію замовника. Ми повністю беремо на себе ці завдання і відповідальність. Висококваліфіковані аудитори в команді з програмістами забезпечують розробку оптимальної схеми обліку, в результаті чого досягається позитивний результат впровадження програмного забезпечення з  бухобліка.
Компанія «Еккаунт» - розробник ряду галузевих конфігурацій: Виробництво, Будівництво, Автосервіс, Автосалон, АТП, Реклама, Громадське харчування, Торгівля медикаментами, Аптека, Сільське господарство і ін.
  Клієнти компанії - більше 3000 підприємств і організацій практично всіх видів діяльності і форм власності із загальною кількістю користувачів кілька десятків тисяч, серед яких: банк «АВАЛЬ», «Київміськбуд», Стахановський вагонобудівний завод, Канівський, Світловодський, Бобровицький, Миронівський, Тальнівський , Корсунь-Шевченківський маслосирзаводи, автомобільні компанії «Автодом Україна Мерседес-Бенц», «Дніпро Мотор Інвест (HONDA)», «Автоцентр на Столичному (Оpel)», «АВТ Баварія (BMW)», компанії «МакДональдз Юкрейн Лтд», мережа магазинів «Волошка», «Метроград», «Ліга-Нова», «Карло Пазоліні Трейдінг», авіакомпанії «Меридіан», «Авіахондлінг (Жуляни)», видання «Факти і коментарі», «Киевские ведомости», «Сегодня», «Московський комсомолець», телерадіокомпанії «ТЕТ-Продакшн», «ЮТАР», «Наше радіо», «Русское радио - Украина», туристичні фірми «Трек Тревел Інтернешнл», «Артекс», юридична фірма «Василь Кісіль і партнери» і багато інших. Великий досвід впровадження програмних продуктів «Підприємство» і кваліфікація наших фахівців - кращий показник надійності і ефективності роботи компанії «Еккаунт».
Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво!
about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix