SAB facebook youtube
KBS Бюджет
Сервіс здачі електронної звітності "FREDO Звіт"

"FREDO Звіт" - швидка і проста дистанційне подання електронної звітності

  Новий сервіс "FREDO Звіт" інтегрований з системними програмами подачі бухгалтерської звітності в електронному варіанті в державні фіскальні служби та інші контролюючі органи. Надійно забезпечений захистом конфіденційних інформаційних даних, корелює обмін документацією між контрагентами, повністю виключаючи несанкціонований доступ і внесення виправлень. Для використання "FREDO Звіт" обов'язковою умовою є наявність необхідних сертифікатів і електронних ключів. Сервіс функціонує цілодобово в режимі 24/7 навіть у святкові дні та у вихідні. Для оптимізації роботи немає необхідності в заміні або відновленні всього програмного забезпечення на підприємстві, досить за доступною ціною купити "FREDO Звіт", який підтримується всіма типовими програмами ленійки "1С:Підприємство" 
  Надійно забезпечений захистом конфіденційних інформаційних даних, корелює обмін документацією між контрагентами, повністю виключаючи несанкціонований доступ і внесення виправлень. Для використання "FREDO Звіт"  обов'язковою умовою є наявність необхідних сертифікатів і електронних ключів. Сервіс функціонує цілодобово в режимі 24/7 навіть у святкові дні та у вихідні. Для оптимізації роботи немає необхідності в заміні або відновленні всього програмного забезпечення на підприємстві, досить за доступною ціною купити "FREDO Звіт", який підтримується всіма типовими конфігураціями "1С:Підприємство".

"FREDO Звіт": переваги нового сервісу
За відгуками користувачів, впровадження сервісу "FREDO Звіт" значно спрощує взаємодію з державними контролюючим структурами в частині передачі звітності, і має ряд переваг:
  • розширений пакет регламентованих звітів для пенсійного фонду, статистики та податкових служб;
  • оцифрована печатка і підпис відповідних посадових осіб на документах;
  • перевірка на правильність заповнення в автоматичному режимі;
  • пряма відправка без необхідності створення проміжних файлів;
  • зашифровка і конфіденційність при пересиланні;
  • наявність зворотного зв'язку (квитанція про отримання);
  • вільний доступ до бази ДПАУ для контролю стану платника ПДВ;
  • можливість роздруківки або збереження на електронні носії.
Де вигідно придбати "FREDO Звіт"?

  З кожним днем в Україні зростає кількість організацій і підприємств, які бажають перейти на роботу з новим сервісом. Портал компанії «Еккаунт» надає можливість "FREDO Звіт" купити не тільки в Києві, а й в інших регіонах. Для клієнтів вигода у співпраці очевидна, тому що крім економії на вартості продукту, вони отримують якісний технічний супровід, безкоштовні консультації з питань роботи.

Ціна "FREDO Звіт"
about
(044) 531-12-02 (068) 858-48-40 (073) 071-06-53
сайт працює на bitrix