SAB facebook youtube
KBS Бюджет


Ціни на ІТС Україна ПРОФ 
ціни в гривнях з урахуванням ПДВ 20%

Кількість місяців по договору
12 міс. 6 міс. 3 міс. 
ІТС Україна ПРОФ 6450 3450 1800
Програма лояльності
Спеціальна пропозиція для клієнтів за умови безперервного продовження договору ІТС ПРОФ. 
    
 Інформаційно - технологічний супровід ПРОФ

 - основний вид супроводу користувачів програмних продуктів для України. ІТС ПРОФ містить повний перелік послуг супроводу, необхідний для повноцінної роботи з програмами, а саме:

1. Щомісячні виїзди кваліфікованих фахівців на територію замовника для надання таких послуг:


Оновлення програмного продукту  відповідно до останніх версій оновлень. Оновлення випускаються в зв'язку зі змінами в законодавстві або для поліпшення / виправлення поточних програмних файлів  -1 година робіт на місяць.


2. Лінія консультацій:


Кваліфіковані консультанти з великим досвідом роботи допоможуть розібратися в складних питаннях використання програм, по телефону або по електронній пошті. Кількість консультацій в рамках інформаційно-технологічного супроводження ПРОФ не обмежена.


3. Сервіс здачі електронної звітності "FREDO Звіт"


для швидкої і зручної здачі регламентованої звітності в державні органи без вивантаження файлів і форм в інші додатки. Входить до складу DVD - диска з інформаційною системою ІТС ПРОФ. 


4. Інтернет підтримка користувачів.


В рамках інформаційно-технологічного супроводу ПРОФ користувачі отримують необмежений цілодобовий доступ до офіційних Інтернет-ресурсам для оперативного отримання технологічної інформації, а також оновлень.

5. Програма лояльності для користувачів ІТС Україна ПРОФ

Підтримка користувачів програм здійснюється офіційними партнерами на регулярній і безперервній основі. Саме безперервний супровід забезпечує безперебійну і комфортну роботу користувачів з програмами. Перерви в супроводі несуть ризик виникнення технічних збоїв, помилок і в ряді випадків - втрати даних, особливо при залученні несертифікованих фахівців або "фрілансерів", що не дають гарантій якості підтримки.
Нерегулярне супровід (перерва на один місяць і більше) обумовлює необхідність проведення додаткових робіт по послідовної актуалізації програмних продуктів, перевірці цілісності, тестування і виправлення інформаційних баз, підключенню сервісів та інших регламентних процедур. Ці роботи вимагають додаткових трудових і тимчасових витрат, а також створюють незручності для користувачів.

З метою забезпечення сприятливих умов для регулярного і безперервного супроводу користувачів, а також для заохочення користувачів, які регулярно і без перерв укладають договори ІТС Україна ПРОФ, з липня 2015 року запускається програма лояльності. За цією програмою користувачі при укладанні чергового договору ІТС Україна ПРОФ отримують знижку в залежності від дати закінчення і тривалості попереднього договору.
Застосування цін за програмою лояльності для користувачів здійснюється автоматично. Для реєстраційного номера, на який оформляється поточний договір ІТС Україна ПРОФ, і для пов'язаних з ним реєстраційних номерів, аналізується тривалість і дата закінчення попереднього договору ІТС Україна. Якщо між договорами є перерва в 1 місяць і більше, то ціни за програмою лояльності не застосовуються.

Звертаємо увагу, що програма лояльності поширюється тільки на договори ІТС Україна рівня ПРОФ. Для інших видів договорів (ТЕХНО, для віддаленого офісу, апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, СЕО "FREDO Звіт") використовуються стандартні ціни.

Для користувачів, які вперше оформлюють договір ІТС Україна ПРОФ (без використання пільгового періоду) використовуються стандартні ціни. Взяти участь у програмі лояльності такі користувачі зможуть при продовженні договору ІТС Україна ПРОФ.

about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix