SAB facebook youtube
KBS Бюджет


BAS АГРО. Бухгалтерія.

BAS АГРО. Бухгалтерія.

Роздрібна  :  14 400.00

 

Короткий опис функціональних можливостей
Склад електронної поставки та порядок ліцензування

  "BAS АГРО. Бухгалтерія" призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють сільськогосподарську діяльність і будь-які інші види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю продукцією сільгоспвиробництва, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України. Рішення розроблено в середовищі "BAS АГРО. Бухгалтерія". і може ефективно використовуватися на сільськогосподарських підприємствах, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією с / г продукції.

     При розробці програмного продукту врахований досвід впровадження більш ніж на 250 сільськогосподарських підприємств, в тому числі: Група компаній "Маїс", Група компаній "Фрідом фарм інтернешнл", Група компаній "Агромарс" (Гаврилівські курчата), племінне господарство "Агро-регіон", птахівницькі комплекси "Відрадненське", "КОРОБІВСЬКИЙ" і багато інших.

Конфігурація є захищеною і містить фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем.

Короткий опис функціональних можливостей

     На додаток до функціонала типового рішення програмний продукт "BAS АГРО. Бухгалтерія" містить функції, зумовлені особливостями управлінського та бухгалтерського обліку в сільськогосподарських організаціях.

Основні функціональні можливості програми:

 • Ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до національних стандартів України.
 • Забезпечення вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства - від обробки первинних документів до формування регламентованої звітності.
 • Ведення податкового обліку в розрізі декількох видів ПДВ (опціонна): формуються окремі книги продажів, придбання, декларації з ПДВ.
 • Аналіз іншої реалізації, валових доходів та витрат.

У конфігурації автоматизовані наступні ділянки обліку:

 • Облік в рослинництві. Введено поняття "технологічної операції". Всі документи по реєстрації факту виконаних робіт накопичують дані в розрізі типових технологічних операцій. У програму вводиться структура посівів, можливо графічне представлення схеми полів. Витрати на підготовку виробничої діяльності накопичуються в розрізі полів, культур і статей витрат. Реалізовано механізм розподілу витрат пропорційно площі полів, аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості.
 • Облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайщиків). Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань. Виплата проводиться всіма можливими способами: безготівковими, готівкою, готовою продукцією, товарами. Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань
 • Облік тваринництва. Тварини враховуються в сумовому обліку, в головах, в живій вазі. У бухгалтера є можливість відобразити в системі все господарські операції з обліку тварин від приплоду до забою.
 • Облік транспорту та сільгосптехніки. У програмі фіксуються шляхові та облікові листи, ведеться облік палива, показань спідометра і залишків в баках, розрахунок витрати палива за нормами, виконується розрахунок відрядної зарплати. Крім того, є можливість проаналізувати витрати на содержаніемашінотракторного парку водіїв, механізаторів та їх помічників.
 • Облік переробки та допоміжних виробництв реалізований з можливістю розрахунку фактичної собівартості і аналізу структури собівартості готової продукції.
 • Облік інших витрат. Ведеться в розрізі підрозділів, об'єктів (номенклатурних груп) і статей витрат. Реалізовано механізм розподілу і аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості готової продукції.
 • Розширені можливості по розрахунку заробітної плати. Ведення кадрового обліку; система гнучкого настроювання видів і груп розрахунків; розрахунок лікарняних, відпускних. Формування стандартних і регламентованих звітів. Виплата розрахованої заробітної плати може здійснюватися, як через касу підприємства, через картку банку, так і послугами, товарами та готовою продукцією.

     За допомогою "BAS АГРО. Бухгалтерія" можна вести бухгалтерський і податковий облік господарської діяльності декількох підприємств як окремо, так і в загальній інформаційній базі (причому в ролі окремих організацій можуть виступати індивідуальні підприємці). Це зручно, якщо їх господарська діяльність тісно пов'язана між собою: можна використовувати загальні списки товарів, контрагентів (ділових партнерів), працівників, місць зберігання і т.д., а обов'язкову і спеціалізовану звітність формувати роздільно.


Основний інтерфейс конфігурації "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Операції по банку

Операції по касі

Купівля

Документи з продажу

Складський облік

Облік виробництва

Облік біологічних активів

паї

Транспорт

Облік основних засобів

НМА

Розрахунок зарплати

Кадри

Податковий облік

Монітор бухгалтера

Звіти для керівника


Склад електронної поставки та порядок ліцензування

   До складу основної поставки продуків 2900002278989 "Business Automation Software for AGRO. Accounting" та 2900002278996 "Business Automation Software for AGRO. Accounting. Kit for 5 users" входять:

Дистрибутиви:

- платформи;

- конфігурації "BAS АГРО. Бухгалтерія";

- конфігурації "BAS Бухгалтерія"

Документація до платформи і відповідних конфігурацій;

Купон на пільговий супровід ІТС;

Купон на пільговий супровід ІТС Галузевий;

ПІН-код програмної ліцензії платформи відповідно на 1 або 5 робочих місць,

ПІН-код захисту конфігурації відповідно на 1 або 5 робочих місць;

ПІН-код для реєстрації продукту на Порталі ІТС (https://portal.bas-soft.eu/);

Реєстраційна картка і користувацька угода на використання програмного продукту відповідно на 1 або 5 робочих місцях;

Інструкція з отримання програмної ліцензії СЛК 3.0.

До складу Клієнтських ліцензій галузевих конфігурацій на 1, 5, 10, 20 і 50 робочих місць входить:

ПІН-код програмного захисту відповідної конфігурації на відповідно 1, 5, 10, 20 або 50 робочих місць;

Реєстраційна картка і користувацька угода на використання галузевої конфігурації відповідно на 1, 5, 10, 20 або 50 робочих місцях.

До складу NFR-версії входить: 

Дистрибутив конфігурації;

Документація конфігурації;

ПІН-код захисту конфігурації на 1 робоче місце;

Реєстраційна картка і користувацька угода на використання програмного продукту.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць для продуктів "BAS АГРО. Бухгалтерія" здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50, 100 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій на конфігурацію (на 1, 5, 10, 20 або 50 робочих місць), в разі захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).

Кількість ліцензій на використання конфігурації і платформи визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією на платформі.

Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання сервера платформи.

Порядок продажУ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСТАВОК 

Розповсюдження та впровадження програмних продуктів ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ) (див. докладніше http://www.unionba.com.ua/).

Продаж електронних поставок здійснюється за заявками партнерів, які вносяться у розділі підтримки партнерів за адресою http://partweb.1c.eu/. Обов'язкових вимог до партнерів з наявності сертифікованих спеціалістів у 2020 року немає, але вимоги можуть бути змінені.

У заявці партнер обов'язково вказує свого регіонального дистриб'ютора і відомості про користувача, в тому числі найменування організації, код ЄДРПОУ (або ДРФО), поштову та електронну адреси. Після підтвердження заявки дистриб'ютором, відвантаження продукту здійснюється автоматично.

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на стандартних умовах

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, які включають конфігурацію "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України", будуть доступні до завантаження до 28.02.2021 р. Починаючи з 01.03.2021 р. завантажити електронну поставку зазначених продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Підтримка програми "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" здійснюється до закінчення здачі звітності за 2-й квартал 2021 року (до 31.07.2021 р.).

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України", можуть перейти на програмний продукт "BAS АГРО. Бухгалтерія" на пільгових умовах (див. розділ "Апгрейд основних поставок на пільгових умовах" та "Апгрейд ліцензій").

Перехід на прикладне рішення "BAS АГРО. Бухгалтерія" здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" редакції 2.0 (на момент виходу інформаційного листа - версії 2.0.23.1), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).Назад до роздiлу
about

Компанiя Еккаунт:
(044) 531-12-02
(068) 858-48-40
(073) 071-06-53   

Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?


     сайт працює на bitrix