Перейти до вмісту

BAS Бухгалтерія КОРП

  BAS Бухгалтерія КОРП:

  є професійним інструментом бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов’язкової регламентованої звітності з розширеними можливостями обліку. Рішення має розширений функціонал в частині розрахунку заробітної плати, що дозволяє використовувати його на підприємствах зі складним розрахунком заробітної плати.

  BAS Бухгалтерія КОРП призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т. д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

  Рішення забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів тощо. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими

  До складу “BAS Бухгалтерії КОРП” включений план рахунків бухгалтерського обліку, що відповідає Наказу Міністерства Фінансів України “Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку і Інструкції про його використання” від 30 листопада 1999 р. №291. Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства щодо ведення бухгалтерського обліку і відображення даних у звітності. За необхідності користувачі можуть самостійно створювати додаткові субрахунки і розрізи аналітичного обліку.


  Ключові відмінності BAS Бухгалтерії КОРП
  Нижче наведено ключові відмінності функціональності “BAS Бухгалтерія ПРОФ” в порівнянні з “BAS Бухгалтерія КОРП”.

  Кадровий облік
  Накази про прийом, переведення, звільнення + +
  Ведення штатного розкладу, розрахунок планового ФОП – +
  Облік використання відпусток – +
  Облік стажу, зокрема спеціального стажу, військовий облік – +
  Облік робочого часу – +
  Розрахунок заробітної плати
  Оплата за окладом, індексація, прості доплати + +
  Розрахунок та облік податків та внесків + +
  Оплата за середнім заробітком (лікарняні, відпустки тощо) – +
  Оплата роботи за договорами ЦПХ – +
  Складні формули розрахунку, відрядний заробіток, понаднормові, оплата за роботу вночі, нарахування в натуральній формі тощо – +
  Розрахунок утримань (аліменти, виконавчі листи тощо) – +
  Облік розрахунків з ФСС – +
  Загальні можливості
  Регламентована звітність + +
  Облік кадрів і розрахунок зарплати в зовнішній програмі й завантаження проводок за результатами розрахунку + –
  Спрощений режим (без зберігання історії кадрових змін) + –
  Обмеження доступу користувачів до зарплатних даних та розподіл прав між кадровиком і розраховувачем


  Verified by MonsterInsights