Перейти до вмісту

BAS Оренда та управління нерухомістю

  Програмний продукт “BAS Оренда та управління нерухомістю” призначений для автоматизації діяльності з надання об’єктів нерухомості в оренду та управління фондом об’єктів нерухомості, включаючи ведення реєстрового обліку об’єктів та їх експлуатацію. Програма може бути корисна компаніям-власникам комерційної нерухомості, управляючим та будівельним компаніям тощо. Галузеве рішення дозволяє ефективно управляти нерухомістю різних типів: торговими і офісними центрами, земельними ділянками, виставковими майданчиками, складами, ринками тощо.

  Програмний продукт призначений для автоматизації діяльності з надання об’єктів нерухомості в оренду та управління фондом об’єктів нерухомості, включаючи ведення реєстрового обліку об’єктів та їх експлуатацію.

  Рішення розроблено на базі програми “BAS Бухгалтерія”, постачається у версіях ПРОФ та КОРП і містить повну функціональність відповідної версії “BAS Бухгалтерії”

  Програма “BAS Оренда та управління нерухомістю” забезпечує вирішення завдань бухгалтерського, управлінського, юридичного та адміністративного обліку. Дозволяє ефективно керувати нерухомістю.

  Інтерфейс програми дозволяє працювати з інформаційною базою через Інтернет за допомогою інтернет-браузера, що забезпечує можливість оперативного віддаленого підключення до інформаційної бази програми.

  Verified by MonsterInsights