Безкоштовна демонстрація

Безкоштовний відеокурс
Бухгалтерія для України

Продаж і супровід 100% українських систем автоматизації бухобліку: рішень "1С:Підприємство", програми "Бухгалтерія 2.0", рішень "BAS" та "UA-Бюджет".


   Компанія «Еккаунт» надає професійні послуги з впровадження систем автоматизації бухгалтерського обліку для будь-якого виду бізнесу. У нашу сферу діяльності входить продаж в Києві програми "Бухгалтерія 2.0" на базі "1С:Підприємство". Навчання, супровід, розробка конфігурацій. Купивши програму "Бухгалтерія 2.0" або інше рішення на базі  "1С:Підприємство" ви отримуєте не тільки професійну підтримку, але і ряд безкоштовних послуг і бонусів. Купуючи "Бухгалтерія 2.0" - ви отримуєте безкоштовно:

 1. Навчання роботі з програмою Бухгалтерія 2.0 одного співробітника;
  (версії для мережі – до 3-х людей). Ми пропонуємо нашим клієнтам не скорочений, а повний курс навчання. Його читають кваліфіковані викладачі, які успішно пройшли атестацію. Після закінчення курсів видається офіційний сертифікат. 

 2. Сервіс здачі електронної звітності «FREDO Звіт»;Популярна система здачі електронної звітності FREDO:Звіт, повністю інтегрована з програмою "Бухгалтерія 2.0" .   

 3. Інформаційно-Технологічний Супровід Проф на 3 місяці;
  ІТС Проф, крім інших можливостей, включає в себе щомісячні виїзди наших фахівців на територію замовника для проведення поточних робіт по супроводу. 

 4. Одразу після купівлі "Бухгалтерія 2.0" – доставка, установка і навчання.
  Купуючи у нас програму "Бухгалтерія 2.0" ви отримуєте бонуси у вигляді безкоштовної доставки, встановлення, а так само до 3 годин робіт по початковому налаштуванні системи, встановлення клієнт-банку (за бажанням замовника), вступного навчання співробітників роботі з програмою.

Залишились питання? Наш консультант допоможе підібрати і купити програму "Бухгалтерія 2.0". До речі, якщо ви в Києві, доставка - безкоштовна!

Замовити безкоштовну демонстрацію

"1С:Підприємство":

Купивши програми на базі "1С:Підприємство", ви отримуєте універсальну систему автоматизації управління та обліку.

 • Рішення купити "1С:Підприємство" дозволить вашому бізнесу піднятися на новий рівень розвитку: адже платформа "1С:Підприємство" призначена для задоволення широкого спектра завдань автоматизації управління та обліку і дозволяє побудувати індивідуальну інформаційну систему, що враховує завдання та особливості кожного підприємства.
 • У міру зміни вимог бізнесу і законодавства, прикладні рішення гнучко налаштовуються на нові умови, дозволяють легко збільшувати число користувачів. Лінійка продуктів "1С:Підприємство" відрізняються швидкими темпами впровадження, в тому числі поетапного.
 • Всі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура "1С:Підприємство" та прикладні рішення на її основі. Відмінні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабованість, можливість швидкого впровадження та ефективного супроводу. 
 • Високий ступінь адаптації "1С:Підприємство" до умов конкретного підприємства поєднується з усіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим вдосконаленням технологій, оперативним внесенням змін, пов'язаних із законодавчою базою, потужної методологічної та технологічної підтримкою відомої фірми.

Галузеві рішення

Переваги продажу "1С:Підприємство" гідно змогли оцінити фахівці, що працюють в різних сферах діяльності: будівництво, виробництво, лізинг, автосервіс, реклама, громадське харчування, сільське господарство, медицина, логістика, фінансове планування, бюджетування та ін.

Продаж Інформаційно-технологічного супроводу

У нашу компетенцію входить не тільки продаж в Києві ліцензійних програм "1С:Підприємство" для України, а й консультації, впровадження, технічна підтримка даних продуктів. Тільки у нас - найкращі умови обслуговування клієнтів в рамках Інформаційно-Технологічного Супроводження, ІТС.

Електронна звітність з допомогою "FREDO Звіт"

Електронна звітність з нашою компанією - це просто: при покупці Інформаційно-Технологічного Супроводження - електронна звітність безкоштовно!

Налаштування, абонентське обслуговування

Погодинні послуги з налаштування, консультацій, навчання по програмам "1С:Підприємство" та "Бухгалтерія 2.0". Досвідчені фахівці віддалено або з виїздом до клієнта проведуть всі необхідні роботи з адаптації програми  до особливостей обліку замовника.

Навчання роботі з програмами "1С:Підприємство" та "Бухгалтерія"

Навчання роботі з програмами "1С:Підприємство", "Бухгалтерія 2.0". Офіційні сертифіковані курси навчання. "1С:Підприємство" і "Бухгалтерія 2.0" за найкращими цінами!

Купівля ліцензійної програми - це вибір вірного курсу вашого бізнесу

В епоху інформаційних технологій ведення бухгалтерії або складського обліку невідривно пов'язане з комп'ютерними програмами автоматизації розрахунків. Відсутність програм подібного роду означає для бізнесу залишитися в минулому столітті. Будь-який свідомий бухгалтер, використовуючи застарілу програму автоматизації або ж у разі повної відсутності такої, поставить завдання купити "Бухгалтерію 2.0", а так само комплекс інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) до неї. Програми громадської органи САБ (Спілки Автоматизаторів Бізнесу) - універсальні і мають широку сферу застосування: логістика, ресторанний і туристичний бізнес, будівництво та житлово-комунального господарства, сфера послуг, всього не перелічити. Вигоди від покупки ліцензійної версії "1С:Підприємство", "Бухгалтерія 2.0" очевидні: це установка і первісне налаштування, навчання користувачів і супровід професійними програмістами.


Все ще роздумуєте? Порадуйте свого бухгалтера: купуйте ліцензійну версію  "Бухгалтерія 2.0" прямо зараз!


 
Новини

30.01.2019 Випущені нові версії:

 • Версія  2.0.15 "Бухгалтерія  2.0" та " Бухгалтерія базова, редакція 2.0"
 • Версія 1.2.50.1 "Бухгалтерія 1.2" та "Бухгалтерія базова, редакція 1.2" 
 • Версія 1.2.50.1 "Управління торговим підприємством"
 • Версія 1.2.50.1 "Бухгалтерія, редакція 1.2" та "Бухгалтерія базова, редакція 1.2"   >>>>>

14.01.2019 Випущені оновлення для:

"Бухгалтерія  2.0" та  базова

"Бухгалтерія 1.2" та базова

"УТП"

"УBП"

13.01.2019 Акція ІТСНовини Фейсбук
 
 
 
Головна Карта сайту Увійти Вийти Повідомлення адміну сайту
 
 
Еккаунт
office@account.kiev.ua
Телефон: +3(044)531-12-02
Адреса: Київ, вул. Евгена Сверстюка 13 оф.402
  Працює на bitrix