Безкоштовна демонстрація

Безкоштовний відеокурс
Бухгалтерія для України

Продаж і супровід 100% українських систем  для автоматизації бухобліку нового покоління - систем обліку BAS, UA-Бюджет, та оптимізація рішень "1С:Підприємство". 


  Компанія «Еккаунт» надає професійні послуги з впровадження систем автоматизації бухгалтерського обліку для будь-якого виду бізнесу. У нашу сферу діяльності входить продаж в Києві програми BAS:Бухгалтерія, навчання, супровід, впровадження та розробка своїх галузевих конфігурацій.  Замовляючи програму BAS:Бухгалтерія, або інше рішення на базі систем автоматизації бухобліку, Ви отримуєте не тільки професійну підтримку, але і ряд безкоштовних послуг і бонусів.   BAS Бухгалтерія -  це найкраще рішення для автоматизації роботи в організаціях, що займаються різними видами діяльності та на різних системах оподаткування. В одній базі можна одночасно відвідувати декілька організацій та приватних підприємців. Крім того, програмний продукт легко аналізував участь у цілому за бізнесом. Сучасний інтерфейс, який можна настроїти в користувацькому режимі, можливість роботи через веб-інтерфейс, самостійно вимірювати форми журналів і документів, що дозволяють підвищити зручність і комфорт роботи з програмою. 
BAS:Бухгалтерія
Замовивши у нас BAS:Бухгалтерію, Ви отримуєте безкоштовно:
 1. Навчання роботі з програмою BAS:Бухгалтерія одного співробітника;
  (версії для мережі – до 3-х людей). Ми пропонуємо нашим клієнтам не скорочений, а повний курс навчання. Його читають кваліфіковані викладачі, які успішно пройшли атестацію. Після закінчення курсів видається офіційний сертифікат. 

 2. Сервіс здачі електронної звітності «FREDO Звіт»; Популярна система здачі електронної звітності FREDO:Звіт, повністю інтегрована з програмою BAS:Бухгалтерія.   

 3. Інформаційно-Технологічний Супровід Проф на 3 місяці;
  ІТС Проф, крім інших можливостей, включає в себе щомісячні виїзди наших фахівців на територію замовника для проведення поточних робіт по супроводу. 

 4. Одразу після купівлі BAS:Бухгалтерія – доставка, встановлення і навчання.
    Замовивши у нас програму BAS:Бухгалтерія ви отримуєте бонуси у вигляді безкоштовної доставки, встановлення, а так само до 3 годин робіт по початковому налаштуванні системи, встановлення клієнт-банку (за бажанням замовника), вступного навчання співробітників роботі з програмою.

Залишились питання? Наш консультант допоможе придбати програму BAS:Бухгалтерія. До речі, якщо ви в Києві, доставка - безкоштовна!

Замовити безкоштовну демонстрацію

BAS:Підприємство

Замовивши програми на базі системи BAS, ви отримуєте універсальну систему автоматизації управління та обліку.

 • Рішення про придбання програми BAS дозволить Вашому бізнесу піднятися на новий рівень розвитку: адже платформа  призначена для задоволення широкого спектра завдань автоматизації управління та обліку і дозволяє побудувати індивідуальну інформаційну систему, що враховує завдання та особливості кожного підприємства.
 • У міру зміни вимог бізнесу і законодавства, прикладні рішення гнучко налаштовуються на нові умови, дозволяють легко збільшувати число користувачів. Програми BAS відрізняються швидкими темпами впровадження, в тому числі поетапного.
 • Всі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура BAS систем та прикладних рішень на її основі. Відмінні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабованість, можливість швидкого впровадження та ефективного супроводу. 
 • Високий ступінь адаптації програм BAS  до умов конкретного підприємства поєднується з усіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим вдосконаленням технологій, оперативним внесенням змін, пов'язаних із законодавчою базою, потужної методологічної та технологічної підтримкою відомої фірми.

Галузеві рішення

Переваги "BAS:Підприємство" гідно змогли оцінити фахівці, що працюють в різних сферах діяльності: будівництво, виробництво, лізинг, автосервіс, реклама, громадське харчування, сільське господарство, медицина, логістика, фінансове планування, бюджетування та ін.

Продаж Інформаційно-технологічного супроводу

У нашу компетенцію входить не тільки продаж в Києві ліцензійних програм "BAS:Підприємство", а й консультації, впровадження, технічна підтримка даних продуктів. Тільки у нас - найкращі умови обслуговування клієнтів в рамках Інформаційно-Технологічного Супроводження, ІТС.

Електронна звітність з допомогою "FREDO Звіт"

Електронна звітність з нашою компанією - це просто: при покупці Інформаційно-Технологічного Супроводження - електронна звітність безкоштовно!

Налаштування, абонентське обслуговування

Погодинні послуги з налаштування, консультацій, навчання по програмам "BAS:Підприємство" та "BAS:Бухгалтерія". Досвідчені фахівці, віддалено або з виїздом до клієнта, проведуть всі необхідні роботи з адаптації програми  до особливостей обліку замовника.

Навчання роботі з програмами "BAS:Підприємство" та "BAS:Бухгалтерія"

Офіційні сертифіковані курси навчання за найкращими цінами!

Купівля ліцензійної програми - це вибір вірного курсу вашого бізнесу

В епоху інформаційних технологій ведення бухгалтерії або складського обліку невідривно пов'язане з комп'ютерними програмами автоматизації розрахунків. Відсутність програм подібного роду означає для бізнесу залишитися в минулому столітті. Будь-який свідомий бухгалтер, використовуючи застарілу програму автоматизації або ж у разі повної відсутності такої, поставить завдання купити "BAS:Бухгалтерію", а так само комплекс інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) до неї. Програми серії "BAS", що контролюються громадською організацією САБ (Спілка Автоматизаторів Бізнесу), універсальні і мають широку сферу застосування: логістика, ресторанний і туристичний бізнес, будівництво та житлово-комунального господарства, сфера послуг, всього не перелічити. Вигоди від покупки ліцензійної версії  "BAS:Бухгалтерія" чи програм серії "BAS:Підприємство",очевидні: це встановлення і первісне налаштування, навчання користувачів і супровід професійними програмістами.


Все ще роздумуєте? Порадуйте свого бухгалтера: купуйте ліцензійну версію  "BAS:Бухгалтерія" прямо зараз!


 
 
 
 
Головна Карта сайту Увійти Вийти Повідомлення адміну сайту
 
 
Еккаунт
office@account.kiev.ua
Телефон: +3(044)531-12-02
Адреса: Київ, вул. Евгена Сверстюка 13 оф.402
  Працює на bitrix