Безкоштовна демонстрація

Безкоштовний відеокурс

Продаж і супровід 100% українських систем автоматизації бухобліку: рішень "1С:Підприємство", програми "Бухгалтерія 2", рішень "BAS" та "UA-Бюджет".


   Компанія «Еккаунт» надає професійні послуги з впровадження систем автоматизації бухгалтерського обліку для будь-якого виду бізнесу. У нашу сферу діяльності входить продаж в Києві програми "Бухгалтерія" на базі "1С:Підприємство". Навчання, супровід, розробка конфігурацій. Купивши програму "Бухгалтерія" або інше рішення на базі  "1С:Підприємство" ви отримуєте не тільки професійну підтримку, але і ряд безкоштовних послуг і бонусів. Купуючи "Бухгалтерія" - ви отримуєте безкоштовно:

 1. Навчання роботі з програмою Бухгалтерія одного співробітника;
  (версії для мережі – до 3-х людей). Ми пропонуємо нашим клієнтам не скорочений, а повний курс навчання. Його читають кваліфіковані викладачі, які успішно пройшли атестацію. Після закінчення курсів видається офіційний сертифікат. 

 2. Сервіс здачі електронної звітності «FREDO Звіт»;Популярна система здачі електронної звітності FREDO:Звіт, повністю інтегрована з програмою "Бухгалтерія" .   

 3. Інформаційно-Технологічний Супровід Проф на 3 місяці;
  ІТС Проф, крім інших можливостей, включає в себе щомісячні виїзди наших фахівців на територію замовника для проведення поточних робіт по супроводу. 

 4. Одразу після купівлі "Бухгалтерія" – доставка, установка і навчання.
  Купуючи у нас програму "Бухгалтерія" ви отримуєте бонуси у вигляді безкоштовної доставки, встановлення, а так само до 3 годин робіт по початковому налаштуванні системи, встановлення клієнт-банку (за бажанням замовника), вступного навчання співробітників роботі з програмою.

Залишились питання? Наш консультант допоможе підібрати і купити програму "Бухгалтерія". До речі, якщо ви в Києві, доставка - безкоштовна!

Замовити безкоштовну демонстрацію

"1С:Підприємство":

Купивши програми на базі "1С:Підприємство", ви отримуєте універсальну систему автоматизації управління та обліку.

 • Рішення купити "1С:Підприємство" дозволить вашому бізнесу піднятися на новий рівень розвитку: адже платформа "1С:Підприємство" призначена для задоволення широкого спектра завдань автоматизації управління та обліку і дозволяє побудувати індивідуальну інформаційну систему, що враховує завдання та особливості кожного підприємства.
 • У міру зміни вимог бізнесу і законодавства, прикладні рішення гнучко налаштовуються на нові умови, дозволяють легко збільшувати число користувачів. Лінійка продуктів "1С:Підприємство" відрізняються швидкими темпами впровадження, в тому числі поетапного.
 • Всі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура "1С:Підприємство" та прикладні рішення на її основі. Відмінні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабованість, можливість швидкого впровадження та ефективного супроводу. 
 • Високий ступінь адаптації "1С:Підприємство" до умов конкретного підприємства поєднується з усіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим вдосконаленням технологій, оперативним внесенням змін, пов'язаних із законодавчою базою, потужної методологічної та технологічної підтримкою відомої фірми.

Галузеві рішення

Переваги продажу "1С:Підприємство" гідно змогли оцінити фахівці, що працюють в різних сферах діяльності: будівництво, виробництво, лізинг, автосервіс, реклама, громадське харчування, сільське господарство, медицина, логістика, фінансове планування, бюджетування та ін.

Продаж Інформаційно-технологічного супроводу

У нашу компетенцію входить не тільки продаж в Києві ліцензійних програм "1С:Підприємство" для України, а й консультації, впровадження, технічна підтримка даних продуктів. Тільки у нас - найкращі умови обслуговування клієнтів в рамках Інформаційно-Технологічного Супроводження, ІТС.

Електронна звітність з допомогою "FREDO Звіт"

Електронна звітність з нашою компанією - це просто: при покупці Інформаційно-Технологічного Супроводження - електронна звітність безкоштовно!

Налаштування, абонентське обслуговування

Погодинні послуги з налаштування, консультацій, навчання по програмам "1С:Підприємство" та "Бухгалтерія". Досвідчені фахівці віддалено або з виїздом до клієнта проведуть всі необхідні роботи з адаптації програми  до особливостей обліку замовника.

Навчання роботі з програмами "1С:Підприємство" та "Бухгалтерія"

Навчання роботі з програмами "1С:Підприємство", "Бухгалтерія". Офіційні сертифіковані курси навчання. "1С:Підприємство" і "Бухгалтерія" за найкращими цінами!

Купівля ліцензійної програми - це вибір вірного курсу вашого бізнесу

В епоху інформаційних технологій ведення бухгалтерії або складського обліку невідривно пов'язане з комп'ютерними програмами автоматизації розрахунків. Відсутність програм подібного роду означає для бізнесу залишитися в минулому столітті. Будь-який свідомий бухгалтер, використовуючи застарілу програму автоматизації або ж у разі повної відсутності такої, поставить завдання купити "Бухгалтерію 8 для України", а так само комплекс інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) до неї. Програми громадської органи САБ (Спілки Автоматизаторів Бізнесу) - універсальні і мають широку сферу застосування: логістика, ресторанний і туристичний бізнес, будівництво та житлово-комунального господарства, сфера послуг, всього не перелічити. Вигоди від покупки ліцензійної версії "1С:Підприємство", "Бухгалтерія 8" очевидні: це установка і первісне налаштування, навчання користувачів і супровід професійними програмістами.


Все ще роздумуєте? Порадуйте свого бухгалтера: купуйте ліцензійну версію  "Бухгалтерія 8 для України" прямо зараз!


 
Новини

14.01.2019 Випущені оновлення для:

"Бухгалтерія для України 2.0" та  базова

"Бухгалтерія для України 1.2" та базова

"УТП для України"

"УBП для України"

13.01.2019 Акція ІТС

Новий сервіс Пактум.Контрагент 04.01.2019 Новий сервіс Пактум.Контрагент
Сервіс Пактум.Контрагент дозволяє заповнити (актуалізувати) інформацію про контрагента в системі автоматизації підприємства на підставі даних відкритих державних реєстрів.Новини Фейсбук
 
 
 
Головна Карта сайту Увійти Вийти Повідомлення адміну сайту
 
 
Еккаунт
office@account.kiev.ua
Телефон: +3(044)531-12-02
Адреса: Київ, вул. Евгена Сверстюка 13 оф.402
  Працює на bitrix