Безкоштовна демонстраціяБезкоштовний відеокурс
Бухгалтерія для України

Продаж і супровід 100% українських систем  для автоматизації бухобліку нового покоління - систем обліку BAS, UA-Бюджет, та оптимізація рішень 1С:Підприємство. 


  Компанія «Еккаунт» надає професійні послуги з впровадження систем автоматизації бухгалтерського обліку для будь-якого виду бізнесу. У нашу сферу діяльності входить продаж в Києві програми BAS:Бухгалтерія, навчання, супровід, впровадження та розробка своїх галузевих конфігурацій.  Замовляючи програму BAS:Бухгалтерія, або інше рішення на базі систем автоматизації бухобліку, Ви отримуєте не тільки професійну підтримку, але і ряд безкоштовних послуг і бонусів.   BAS Бухгалтерія -  це найкраще рішення для автоматизації роботи в організаціях, що займаються різними видами діяльності та на різних системах оподаткування. В одній базі можна одночасно відвідувати декілька організацій та приватних підприємців. Крім того, програмний продукт легко аналізував участь у цілому за бізнесом. Сучасний інтерфейс, який можна настроїти в користувацькому режимі, можливість роботи через веб-інтерфейс, самостійно вимірювати форми журналів і документів, що дозволяють підвищити зручність і комфорт роботи з програмою. 
BAS:Бухгалтерія
Замовивши у нас BAS:Бухгалтерію, Ви отримуєте безкоштовно:
  1. 30 % знижки на Інформаційно-Технологічний Супровід Проф;
    ІТС Проф, крім інших можливостей, включає в себе щомісячні виїзди наших фахівців на територію замовника для проведення поточних робіт по супроводу. 

  2. Одразу після купівлі BAS:Бухгалтерія – доставка, встановлення і навчання.
      Замовивши у нас програму BAS:Бухгалтерія ви отримуєте бонуси у вигляді безкоштовної доставки, встановлення, а так само до 3 годин робіт по початковому налаштуванні системи, встановлення клієнт-банку (за бажанням замовника), вступного навчання співробітників роботі з програмою.

Залишились питання? Наш консультант допоможе придбати програму BAS:Бухгалтерія. До речі, якщо ви в Києві, доставка - безкоштовна!

Замовити безкоштовну демонстрацію

Супровід систем 1С:Підприємство і BAS 

Замовивши програми на базі систем 1С:Підприємство і BAS, ви отримуєте універсальну систему автоматизації управління та обліку.

  Рішення про придбання програми 1С:Підприємство чі BAS дозволить Вашому бізнесу піднятися на новий рівень розвитку: адже платформи  призначені для задоволення широкого спектра завдань автоматизації управління та обліку і дозволяють побудувати індивідуальну інформаційну систему, що враховує завдання та особливості кожного підприємства.

  У міру зміни вимог бізнесу і законодавства, прикладні рішення гнучко налаштовуються на нові умови, дозволяють легко збільшувати число користувачів. Програми 1С:Підприємство і BAS відрізняються швидкими темпами впровадження, в тому числі поетапного.

  Всі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура систем та прикладних рішень на її основі. Відмінні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабованість, можливість швидкого впровадження та ефективного супроводу. 

  Високий ступінь адаптації програм 1С:Підприємство і BAS  до умов конкретного підприємства поєднується з усіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим вдосконаленням технологій, оперативним внесенням змін, пов'язаних із законодавчою базою, потужної методологічної та технологічної підтримкою відомої фірми.

Галузеві рішення

  Переваги систем 1С:Підприємство і BAS гідно змогли оцінити фахівці, що працюють в різних сферах діяльності: будівництво, виробництво, лізинг, автосервіс, реклама, громадське харчування, сільське господарство, медицина, логістика, фінансове планування, бюджетування та ін.

ІТС - Інформаційно-технологічний супровід

  ІТС ПРОФ – це унікальний формат супроводу, який дозволяє користувачам отримувати різнопланову підтримку при роботі з програмою BAS та 1С:Підприємство за допомогою онлайн-сервісів.

  У нашу компетенцію входить не тільки продаж в Києві ліцензійних програм, а й консультації, впровадження, технічна підтримка даних продуктів. Тільки у нас - найкращі умови обслуговування клієнтів в рамках Інформаційно-Технологічного Супроводження, ІТС.

Електронна звітність з допомогою "FREDO Звіт"

  Електронна звітність з нашою компанією - це просто: при покупці Інформаційно-Технологічного Супроводження - електронна звітність безкоштовно!

Налаштування, абонентське обслуговування

  Погодинні послуги з налаштування, консультацій, навчання по програмах систем 1С:Підприємство та BAS. Досвідчені фахівці, віддалено або з виїздом до клієнта, проведуть всі необхідні роботи з адаптації програми  до особливостей обліку замовника.

Навчання роботі з програмами систем BAS та 1С:Підприємство

  Офіційні сертифіковані курси навчання за найкращими цінами!

Купівля ліцензійної програми - це вибір вірного курсу вашого бізнесу

  В епоху інформаційних технологій ведення бухгалтерії або складського обліку невідривно пов'язане з комп'ютерними програмами автоматизації розрахунків. Відсутність програм подібного роду означає для бізнесу залишитися в минулому столітті. Будь-який свідомий бухгалтер, використовуючи застарілу програму автоматизації або ж у разі повної відсутності такої, поставить завдання купити BAS:Бухгалтерію, а так само комплекс інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) до неї. Програми систем автоматизації BAS і 1С:Підприємство, що контролюються громадською організацією САБ (Спілка Автоматизаторів Бізнесу), універсальні і мають широку сферу застосування: логістика, ресторанний і туристичний бізнес, будівництво та житлово-комунального господарства, сфера послуг, всього не перелічити. Вигоди від покупки ліцензійної версії Бухгалтерії, чи програм систем BAS або 1С:Підприємство, очевидні: це встановлення і первісне налаштування, навчання користувачів і супровід професійними програмістами.


Все ще роздумуєте? Порадуйте свого бухгалтера: купуйте ліцензійну версію  BAS:Бухгалтерія прямо зараз!


 
Новини

27.03.2020 Початок продажу програмного продукту UA-Бюджет. Комунальне підприємство
ТОВ «Комплексні бюджетні системи» сповіщає про початок продажу нового програмного продукту лінійки UA-Бюджет - UA-Бюджет. Комунальне підприємство.

18.02.2020 Випущено нові звіти для конфігурацій «1С:Підприємство 7.7»

  • Нове в звітності «1С:Підприємство 7.7»:Новини Фейсбук
 
 
 
Головна Карта сайту Увійти Вийти Повідомлення адміну сайту
 
 
Еккаунт
office@account.kiev.ua
Телефон: +3(044)531-12-02
Адреса: Київ, вул. Евгена Сверстюка 13 оф.402
  Працює на bitrix